Aizvērt

Pateicības vārdi pagastu jauniešiem

2020. gada 14. janvārī, 00:00
Raksta autors: Alberts Dinters
Pateicības vārdi pagastu jauniešiem
Aktīvākie jaunieši pagastos un viņu vadītāji: (aizmugurē) Sonora Skosa, Sintija Besenaite, Marisa Šneidere, Artūrs Cīrulis, Voldemārs Zariņš, Ēriks Rudziks, Kalvis Mednieks, (priekšā) Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centra darbinieki Ieva Kaltniece un Adrians Dravnieks.
Foto: Adriana Dravnieka arhīvs
Kuldīgas novada jauniešu Jaungada balle sarīkota Snēpeles muižā, un tajā arī teikts paldies brīvprātīgajiem jauniešu koordinatoriem.
Pasākums pulcēja vairāk nekā 50 cilvēku no pagastiem. Balle Black tie jeb formāli svinīgajā stilā ir pašu jauniešu iniciatīva, kas plānota vairāk nekā mēnesi. Bija gan dejas, gan spēles, lai atmosfēru padarītu jautrāku. Muzicēja V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas grupa Spektra (agrāk pazīstama kā Cherry Seeds).

Tika sumināti brīvprātīgie jauniešu koordinatori: Sonora Skosa no Ēdoles, Sintija Besenaite no Turlavas, Marisa Šneidere no Vārmes, Artūrs Cīrulis no Rumbas, Voldemārs Zariņš no Snēpeles, Ēriks Rudziks no Pelčiem un Kalvis Mednieks no Īvandes.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds būtu labākais novadu reformas variants?
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas un Alsungas novadu.
Apvienots Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novads un Jūrkalnes pagasts.
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas novadu.
Kuldīgas novads kopā ar Alsungas novadu un Jūrkalnes pagastu.
Alsungas novads apvienots ar Gudenieku un Jūrkalnes pagastu.
Lai viss paliek, kā ir tagad.
Man pilnīgi vienalga, tāpat nekas nemainīsies.
Kurzemnieks Horoskopi