Aizvērt

Pateicības vārdi pagastu jauniešiem

2020. gada 14. janvārī, 00:00
Raksta autors: Alberts Dinters
Pateicības vārdi pagastu jauniešiem
Aktīvākie jaunieši pagastos un viņu vadītāji: (aizmugurē) Sonora Skosa, Sintija Besenaite, Marisa Šneidere, Artūrs Cīrulis, Voldemārs Zariņš, Ēriks Rudziks, Kalvis Mednieks, (priekšā) Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centra darbinieki Ieva Kaltniece un Adrians Dravnieks.
Foto: Adriana Dravnieka arhīvs
Kuldīgas novada jauniešu Jaungada balle sarīkota Snēpeles muižā, un tajā arī teikts paldies brīvprātīgajiem jauniešu koordinatoriem.
Pasākums pulcēja vairāk nekā 50 cilvēku no pagastiem. Balle Black tie jeb formāli svinīgajā stilā ir pašu jauniešu iniciatīva, kas plānota vairāk nekā mēnesi. Bija gan dejas, gan spēles, lai atmosfēru padarītu jautrāku. Muzicēja V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas grupa Spektra (agrāk pazīstama kā Cherry Seeds).

Tika sumināti brīvprātīgie jauniešu koordinatori: Sonora Skosa no Ēdoles, Sintija Besenaite no Turlavas, Marisa Šneidere no Vārmes, Artūrs Cīrulis no Rumbas, Voldemārs Zariņš no Snēpeles, Ēriks Rudziks no Pelčiem un Kalvis Mednieks no Īvandes.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi