Aizvērt

Aicina pianisma zvaigzne

2020. gada 14. februārī, 08:32
Aicina pianisma zvaigzne
Liepājas koncertzālē Lielais dzintars uz koncertu aicina jaunais, talantīgais pianists Daumants Liepiņš.
23. februārī 15.00 koncertsērijā Personīgi Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" uzstāsies jaunā pianisma zvaigzne Daumants Liepiņš.
Viņš ir starptautisku konkursu laureāts, nupat Ņujorkā ierakstījis mūzikas albumu. Liepājā talantīgais pianists atskaņos jauno koncertprogrammu, ko veido trīs izcilas klaviersonātes: Franča Šūberta opuss, Friderika Šopēna Trešā sonāte, kā arī Latvijā reti atskaņotā Džordžes Enesku Trešā sonāte.


D.Liepiņš (24 gadi) ir viens no daudzsološākajiem jaunās paaudzes pianistiem. Mūziķis turpina studenta gaitas Zviedrijā, apžilbina prestižu konkursu žūriju un vienaldzīgu neatstāj nevienu, kam palaimējies dzirdēt viņa spēli. „Neordinārs talants – smalks un iejūtīgs kamermūziķis, kam nav sveša arī harizmātiska solista stāja saspēlē ar orķestri. Viņa klavierspēle ir tehniski nevainojama, bet interpretācijas – saturiski pārliecinošas un emocionāli piepildītas,” tā D.Liepiņu vērtē kritiķi.


Pēc koncerta klausītāji aicināti uz neformālām sarunām ar pianistu.


Sērijas turpinājumā – Rīgas saksofonu kvartets ar koncertprogrammu Bahs. Grūvs. Saksofoni (5. aprīlī), Birutas Ozoliņas un Uģa Prauliņa etnoduets (10. maijā).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Valstī izsludinātais ārkārtas stāvoklis "Covid-19" vīrusa dēļ:
mani satrauc;
uztveru mierīgi;
stiprinu imunitāti;
rada manī sašutumu to dēļ, kas noteikumus neievēro;
rada bažas par skolēnu sekmēm;
rada problēmas ģimenē;
rada problēmas darbā;
rada problēmas manam biznesam.