Aizvērt

Kuldīgā – koncerti tiešraidē

2020. gada 28. aprīlī, 04:20
Raksta autors: Alberts Dinters
Kuldīgā – koncerti tiešraidē
Grupas "Montana" tiešraides koncerts klubā "Stenders".
Foto: Alberts Dinters
Piektdien, 24. aprīlī, Kuldīgā sešu tiešsaistes koncertu sēriju atklāja jautrās mūzikas grupa "Montana". Pašmāju mūziķi sadarbībā ar pašvaldību aicina internetā klausīties mūziku no tā sauktās vecpilsētas koncertzāles – no romantiskām mūsu senās pilsētas vietām.
Tiešraide, kuru varēja vērot pašvaldības Facebook kontā, Kuldīgas, kā arī Skrundas televīzijas "YouTube" kanālā, sākās septiņos vakarā. Aptuveni 30 minūtes "Montana" spēlēja savus labākos skaņdarbus. Kā pastāstīja grupas dalībnieki, šādā koncertā, kad priekšā nav publikas, uzstāties neesot grūti – gluži tāpat, kā spēlēt mēģinājumā. Videotiešraidi nodrošina Skrundas televīzija. Katrs koncerts tiks filmēts citā vecpilsētas vietā, lai mūziķiem un klausītājiem ļautu neklātienē satikties iedvesmojošā vidē un neparastā formā. Pasākumu rīko pašvaldība kopā Kuldīgas aktīvās atpūtas centru.

Nākamās tiešraides paredzētas 28. aprīlī, 1., 4., 10. un 15. maijā. Tad muzicēs Lauris Amantovs un kapela "Lēnām pār tiltu", ģitārists Aivars Konutis, Kuldīgas trio un mūzikas skolas pedagogi, dziedātāja Agnese Čīče un pianists Zigurds Turss kopā ar mazajiem solistiem un grupa "Rumbas kvartets". Koncertus pēc tam varēs redzēt arī ierakstā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Pasaulē atkal jauni Covid-19 uzliesmojumi. Vai Latvijā:
cilvēki ir uzmanīgi un piesardzīgi;
zaudējuši modrību
uzvedas atbilstoši valdības noteiktajam;
pārkāpj distancēšanās noteikumus;
cilvēki būtu stingrāk sodāmi;
valdībai būtu jāpievelk groži;
policijai stingrāk jāuzrauga pulcēšanās pārkāpumi;
sodiem jābūt bargākiem.