Aizvērt

Oranžie sper gaisā!

2020. gada 5. jūnijā, 12:21
Oranžie sper gaisā!
Grupa "Oranžās brīvdienas", svinot 20 gadu jubileju, laidusi klajā dziesmu "Es tevi uzsperšu gaisā", kurai tapis arī videoklips, un tas tiek prezentēts grupas Facebook kontā.
Jau no 20.00 videotiešraidē var vērot dažādas aktivitātes. Mūziķi sola nelielu koncertu, sola pastāstīt par grupā notiekošo, atbildēt uz skatītāju jautājumiem, beigās būs aizraujošs dīdžeju sets.

Ar dziesmu "Es tevi uzsperšu gaisā"" grupa atgriezusies pie sen pārbaudītām ska panka žanra vērtībām. „Ātra, enerģiska un dinamiska dziesma par sociāli aktuālām norisēm,” skaidro solists un dziesmas autors, Kuldīgas novadnieks Ints Ķergalvis. Viņš atzīst, ka skaņdarba tekstā ironiskā manierē iekļauta virkne nejēdzību, kurām, pēc mūziķu domām, mūsu sabiedrībā vietas nav. Ģitārists Kaspars Čakste piebilst: „Sprādziens ne vienmēr nes iznīcību. Visa pēdējā gadsimta cilvēces attīstība ir balstīta uz kontrolētiem dažāda izmēra sprādzieniem.”Videoklipu dziesmai veidot uzrunāta sevi kino lauciņā jau pierādījusi jaunā režisore un labs grupas draugs Marta Elīna Martinsone. “Šis ir mans pirmais mūzikas videoklips un ļoti nopriecājos, ka OB uzrunāja tieši mani, kā arī uzticējās manai idejai. Viņi ir superīgi džeki, ar kuriem ir šausmīgi forši strādāt. Klipa ideja radās iedvesmojoties no dziesmas un apvienojot to ar manu mīlestību pret supervaroņiem. Vēlējāmies kopīgi radīt latviešu supervaroņus, kas balstīti mitoloģijā un vēsturē. Tēli cīnās ar lietām, kuras latviešiem, metaforiski runājot, gribētos uzspert gaisā. Vizuāli ar operatoru Kristapu Dzeni par atspēriena punktu izvēlējāmies septiņdesmito un astoņdesmito gadu action un kung-fu filmas. Marta neslēpj, ka arī pats filmēšanas process bijis gana jautrs.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi