Aizvērt

Fotoskolas absolventu darbu izstāde

2020. gada 20. jūnijā, 21:01
Raksta autors: Monta Bērziņa
Fotoskolas absolventu darbu izstāde
Foto: Laura Vilerte
Piektdien, 19. jūnijā, tika atklāta Kuldīgas talantu fotoskolas absolventu darbu izstāde. Šogad fotoskolu pabeidza 6 audzēkņi.
Absolventu pulkā bija Ieva Mortukāne, Monta Bērziņa, Dāvis Valters, Justīne Ansone, Laura Madara Pūpola, Inese Rudzika. Fotoskolas vadītājs Artis Gustovskis priecājās, ka ir noticis unikālais – visi, kas septembrī iesāka mācības fotoskolā, tās šogad arī pabeidza.

Audzēkņiem mācību laikā tika uzdoti visdažādākie uzdevumi, sākot ar slavenu fotogrāfu darbu atveidošanu, līdz pat studijas portretu uzņemšanai. Izstādē apskatāmi katra pieci labākie darbi. Par to, kurus darbus likt izstādē, izvēli izdarīja fotoskolas vadītājs kopā ar katru audzēkni. Absolventus apsveikt bija ieradušies ģimenes un draugi. Jaunie fotogrāfi ir saņēmuši savus sertifikātus un tagad var spert nākamo soli – pievienoties fotoklubam "Divas upes".
Visi interesenti ir aicināti apskatīt izstādi līdz 1. augustam fotokluba "Divas upes" telpā Vecā rātsnama otrajā stāvā virs tūrisma un informācijas centra.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.