Aizvērt

Mākslas akcija "Septiņi gulētāji"

2020. gada 27. jūnijā, 09:21
Raksta autors: Inta Jansone
 Mākslas akcija "Septiņi gulētāji"
Foto: Elisa Rudzīte
26. jūnijā no 19.00 līdz 24.00 un 27. jūnijā no 12.00 līdz 24.00 Kuldīgā norisinās mākslas akcija "Septiņi gulētāji".
Kuldīgas kultūras centrs piedāvā mākslas akciju "Septiņi gulētāji" ar interaktīviem elementiem, vides objektiem, stikla dizainu, mūzikas un dzejas performancēm skvērā pie kultūras centra, vecpilsētas pagalmos, Alekšupītes promenādē un Pilsētas dārzā.
Nekas nav saldāks par miegu. Īpaši saldu to dara izkustēšanās svaigā gaisā un labs garastāvoklis. To vienuviet varēs iegūt nedaudz attālinātā pastaigā pa vecpilsētu.

Emociju lejupielāde sāksies kultūras centra skvēriņā, kur ūdens čalas un putnu dziesmas vīsies ar mūzikas skaņām. Alekšupītes promenādē varēs iejusties trauslā miega pasaulē, kas atkarībā no diennakts laika mirdzēs dažādās krāsās. Pārsteigt un humora dzirksti piešķilt būs gatavas aitu meditācijas dalībnieces, bet pilsētas skaistākos stūrīšus atspoguļos Kuldīgas paletes gleznotāji. Romantiskās Rumbas un Dīķa ielas tikšanās punktā varēs mēģināt dzejas vārsmas sadzirdēt zaļojoša ozoliņa lapās, bet Pilsētas dārzā gaidīs Sapņotava, Lietus vīriņa nedarbi un Krāsaini sapņi, kas aizvedīs līdz Kuldīgas dzīvajai pastkartei, ko īstens kuldīdznieks ne tikai savā sirdī glabā, bet arī ar lepnumu citiem rāda.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Ko jūs darāt, sajūtot saaukstēšanās pazīmes:
Stiprināt imunitāti ar vitamīniem, uztura bagātinātājiem
Izvairāties no kontaktēšanās ar citiem cilvēkiem un publisku vietu apmeklēšanas
Ārstējaties mājas apstākļos
Pastiprināti sekojat līdzi saslimšanas simptomiem
Konsultējaties ar ārstu
Aptiekā prasāt palīdzību farmaceitam
Paši pieņemat lēmumu, kā ārstēties vai kādus medikamentus lietot
Informāciju un padomus par ārstēšanās metodēm meklējat internetā