Aizvērt

Patrisha bija šeit

2020. gada 14. jūlijā, 08:40
Raksta autors: Elizabete Rublāne (Jauno žurnālistu skola)
Patrisha bija šeit
2019. gada nogalē Zemgales olimpiskajā centrā Jelgavā Patrisha ar savu dziesmu "Visu un vēl vairāk" uzstājas TV3 Jaungada šovā "Viņas svin skaļāk".
Foto: Patrīcijas Ksenijas Cuprijanovičas arhīva foto
Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča jeb skatuves vārdā Patrisha ir pirmā dziedātāja Latvijā, kura noslēgusi līgumu ar pasaules mēroga mūzikas ierakstu kompāniju "Universal Music Group", ieguvusi savu pirmo "Zelta mikrofonu", kā arī paguvusi piedalīties aptuveni 70 vokālās mūzikas konkursos.
Viņa ir tikai 19 gadus veca Rīgas vidusskolniece, visai aizņemta, apvienojot darbu ar mācībām, taču piekrita pastāstīt par savu izaugsmi, dziesmu rakstīšanu un Kuldīgā pavadītajām vasarām.

„Dziesmās gribu ļaut cilvēkiem nejusties vieniem pašiem, saprast, ka līdzīgas situācijas notiek ar mums visiem.”„Trīs gadus piedalījos Kuldīgas mākslas un modes studijas "Mona" vasaras nometnēs, ko vadīja Sangrita Upeniece. Tās ir vienas no manām visu laiku mīļākajām atmiņām,” atzīst jaunā dziedātāja Patrisha. No kreisās: Kārlis Upenieks, Jānis Buķelis, Elvis Dēliņš, Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča jeb Patrisha, Estere Jēkabsone un Valts Vaivads.


Vairāk lasiet 14. jūlija "Kurzemniekā" ŠEIT vai drukātajā avīzē.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kādas ir jūsu ieceres, ko rosina pavasara iestāšanās?
Sēt sēklas stādu audzēšanai
Darbi siltumnīcā
Dārza plānošana
Apkārtnes uzkopšana
Logu mazgāšana
Pastaigas dabā
Došanās pārgājienā
Sportiskas nodarbes ārā
Gatavot maltītes ārā uz grila
Šķūnīšu, garāžu kārtošana, atbrīvojoties no nevajadzīgā