Aizvērt

„Es i’ te, jo svētk’ i’ te!”

2021. gada 15. jūnijā, 17:07
Raksta autors: Alberts Dinters
„Es i’ te, jo svētk’ i’ te!”
Kuldīgas dejotāju sveiciena filmēšanai izvēlēta gan Ventas rumba, gan ķieģeļu tilts, jo tās ir vietas, kas simbolizē pilsētu.
Foto: Alberts Dinters
Ar tādu moto šodien Kuldīgas Tautas deju ansambļa "Venta" studija un bērnu deju kolektīvs "Stariņš" sanāca pie Ventas, kur tika filmēts video šīgada atšķirīgajiem Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.
Pirmā kameras priekšā stājās Ventas studija, kuras priekšnesums notika pie rumbas, pēcāk pie vecā ķieģeļu tilta uzstājās mazie Stariņa dejotāji. Pēc videoscenārija tā ir kā sasaukšanās: „Ku’ jūs i’? Mēs i’ te! Jo svētk’ i’ te!” Filmēšana paredzēta arī augusta beigās, kas tāpat būs kā sveiciens dziesmu un deju svētkiem. Nofilmētais materiāls tiks apkopots, un to varēs redzēt Latvijas Televīzijā.

Paredzēts, ka 12. jūlijā Kuldīgā ieradīsies svētku rīkotāju autobuss, ko gan lieli, gan mazi dejotāji sagaidīs ar interesantiem priekšnesumiem, un organizētāji bērniem pateiks paldies par dalību.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat izlēmuši, par ko balsosiet 14. Saeimas vēlēšanās?
Jā, zinu
Vēl ir laiks vētīt iesniegtos partiju sarakstus
Balsot nedošos, neredzu tam jēgu
Nevaru izlemt, kam atdot savu balsi
Svārstos starp divām partijām
Man nav tiesību piedalīties vēlēšanās