Aizvērt

Saimnieks meklē saimnieci

2016. gada 28. jūnijā, 12:34
Raksta autors: www.kurzemnieks.lv
Saimnieks meklē saimnieci
8. jūlijā Kuldīgas Pilsētas estrādē pirmizrādi piedzīvos izrāžu apvienības „Pannas teātris” Guntas Kalniņas sarakstītā un Jura Rijnieka iestudētā komēdija „Saimnieks meklē saimnieci”.

Attēloti spilgti raksturi, komiskas situācijas, TV šovu aizkulises, pikantērija un skandāli lauku sētā. Izrādei gatavojas tādi aktieri kā Ģirts Ķesteris, Daiga Gaismiņa, Dace Vītola, Līga Zeļģe, Madara Melne-Tomsone, Aldis Siliņš un Imants Strads.

Mēģinājumos viņi devās uz īstu lauku sētu pie saimnieces Daces un fermas īpašnieka Jāņa. Imants un Aldis – saimnieka lomas atveidotāji – uzreiz iedarbināja traktoru, lai izvizinātu visu komandu. Madara un Līga, kuras spēlē TV šova dalībnieces, šķūņaugšā izbaudīja pērnā siena putekļus, bet izrādē pilsētniekiem Ģirtam, Dacei un Daigai īsts pārbaudījums bija brist pa kūtsmēsliem un barot govis. Biļetes – Biļešu paradīzē un Kuldīgas kultūras centrā.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi