Aizvērt

Uzdzirksteļo rokenrols

2016. gada 19. jūlijā, 15:32
Raksta autors: Dina Poriņa
Uzdzirksteļo rokenrols
Foto: Modris Rubenis
„Nu spridzinās!” tā pirms Latvijā populārās rokenrola grupas Keksi koncerta sacīja kuldīdzniece Gunta, kas allaž apmeklē dzīru noslēguma koncertu.

Jaunais solists Dāvis Matskins darbojās kā īsts spridzeklītis: dziedāja ar visu ķermeni, uz skatuves viņam bija par šauru, tāpēc ne reizi vien viņš devās iekšā publikā. Ne velti kontrabasists, grupas dibinātājs Aleksandrs Sircovs jeb Muravejs pirms diviem gadiem Dāvi uzaicinājis, būdams pārsteigts par īpašo balsi, atraisītību un harizmu. Keksiem pievienojās un skanējumu bagātāku darīja teju vai kuldīdznieki – mūsu svētku biežie viesi Mirage Jazz Orchestra. Daži drosmīgi klausītāji, kuri labi pieprot rokenrola soļus, nenoguruši to arī demonstrēja.

Jau ar pirmo skaņdarbu klausītājiem tika iekustināta asinsrite un izpildījums neļāva rāmi sēdēt mierā.

Taiga un Silvija atzina: „Rokenrols iekšā kaut ko sakustina. Gribējām jau celties kājās, bet kuldīdznieki tādi atturīgi...”

Šoreiz Kuldīgas dzīru sākuma un beigu akords bija samainīts vietām: ar klasiskās mūzikas koncertu svētki tika atklāti, bet pabeigti ar rokenrolu. Tomēr Rātslaukums kā allaž bija ļaužu pilns, un domes priekšsēdes vietnieks Viktors Gotfridsons sacīja daudzu gaidītos vārdus:

Karalis ir miris. Lai dzīvo karalis! 21. dzīres ir galā. Tiksimies atkal nākamgad!”

Skandējot vārdu „Inta! Inta!”, pateicība kā parasti tika teikta kultūras centra direktorei Intai Burnevicai un viņas komandai par nenovērtējamo ieguldījumu svētku organizēšanā.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi