Aizvērt

Godinās Led Zeppelin mūziku

2016. gada 19. jūlijā, 17:04
Godinās Led Zeppelin mūziku
6. augustā viens no Kuldīgas festivāla Live Fest centrālajiem notikumiem (un noteikti pats skaļākais) būs leģendārās britu grupas Led Zeppelin mūzikai veltīts koncerts, kurā uzstāsies grupa Letz Zep no Lielbritānijas.

Tie ir pieredzes bagāti mūziķi (piedalījušies Ozija Osborna, Stīva Heketa, grupu Saxon, Uriah Heep u.c. turnejā), kuri spēj precīzi iejusties Led Zeppelin skaņdarbu niansēs. Letz Zep netiecas pēc simtprocentīgas vizuālas līdzības, taču arī īsto mūziķu ārējais tēls koncertos ir atpazīstams: līdzīgi tērpi un frizūras, tiek izmantoti tie paši instrumenti, ko attiecīgajos skaņdarbos spēlēja leģendārā grupa, un komentāros starp dziesmām solists Bilijs Kalke (Kulke) lieto Roberta Plānta runas intonāciju.
Britu TV autoeksperts Džeremijs Klārksons teicis: „Aizverot acis, patiešām var iztēloties, ka uz skatuves ir Plānts un Peidžs. Un, tās atverot, šī ilūzija nemaz neizgaist.”
Grāmatas „Led Zeppelin”. Mūzika, cilvēki un simboli autors Klāss Vāvere saka: „Noklausoties Letz Zep albumu Live at Wacken WOA 2014, jāatzīst, ka viņu spēja iemiesot šīs mūzikas varenību un dinamiku ir cienījama. Nav šaubu, ka tie ir nopietni mūziķi, kuri zina, ko un kāpēc dara.”

Letz Zep dzied dziesmas no visiem Led Zeppelin albumiem. Pēdējos gados grupa izdevusi DVD un vairākus diskus ar koncertu ierakstiem, ir uzstājusies četros kontinentos un 33 valstīs.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi