Aizvērt

Ko redzēt Kurzemē

2016. gada 19. jūlijā, 17:13
Raksta autors: www.kurzemnieks.lv
Ko redzēt Kurzemē
22. un 23. jūlijā Pāvilostā mūziķa Ulda Marhileviča rīkotajā 3. mūzikas un mākslas festivālā Zaļais stars šogad uzaicināti dalībnieki arī no Kuldīgas un Skrundas.

22. jūlijā 21.00 Sakaslejas baznīcas dārzā (Liepājas virzienā dažus kilometrus no Pāvilostas) turpināsies jau agrāk aizsākta tradīcija – nakts koncerts. Tajā piedalīsies Kuldīgas kamerkoris Rāte, Ieva Akuratere un ģitārists Aivars Hermanis, tenori Nauris Puntulis, Guntars Ruņģis un Miervaldis Jenčs, ērģelnieks Jānis Pelše, vijolnieks Dzintars Beitāns, Pāvilostas mūzikas skolas audzēkņi u.c.

23. jūlijā no 10.00 Pāvilostas pludmalē būs smilšu skulptūru festivāls, no 13.00 – tenisa sacensības, no 14.00 – tirdziņš un citas izpriecas Dzintaru (galvenajā) ielā. Visu dienu uz mazās skatuves līdzi dziedāt aicinās pāvilostnieki. Būs pārsteiguma balvas.

Bet 21.00 pludmalē – šoreiz pie mola, nevis pie lielā akmens – rokkoncertu vadīs agrākais skrundenieks, aktieris Gints Grāvelis. Kuplajā muziķu pulkā būs Kuldīgas jautrās mūzikas grupa Montana, kopā ar Ainaru Virgu dziedās Buks jeb skrundenieks Jānis Buķelis. Būs arī solisti Viktors Lapčenoks, Aija Andrejeva, Olga Rajecka, grupas Musiqq, Credo, Harijs Zariņš un Colt, blūzbends Roberts Zīle&Co, vējdēlistu ansamblis Bezvējš un Pāvilostas jaunieši, Liepājas brāļi un Liepājas māsas. Pusnaktī – uguņošana, pēc tam dejas turpināsies.

Aizputē
Tūrisma informācijas centrā
līdz 23. VII aizputnieces Ingunas Vālodzes liliju izstāde.

 

Liepājā

Estrādē Pūt, vējiņi! 22.VII 19.00 muzikālā komēdija Septiņi vecpuiši (rež. Ivars Lūsis).
Koncertzālē Lielais dzintars 27.VII 19.00 mūzikas festivālā Liepājas vasara – koncerts Atmiņas par Florenci (vijoles, alti, čelli).

 

Ventspilī

Kultūras centrā 27.–29.VII II Starptautiskais vokālistu konkurss ar operdziedātājas Alīdas Vānes balvu.

 

Saldū

22., 23.VII Gaisa balonu festivāls, 23.VII 12.00 Saldus ezera svētki.
Kalnsētas parka estrādē 23.VII 12.00 bērnu koncerts Saldus saulīte, 16.00 rokfestivāls Saldus saule.

 

Talsos

Sauleskalna estrādē 22.VII 18.00 grupas Rumbas kvartets koncerts-zaļumballe Cita dziesma.
Muzejā 22.VII 10.00 izstādes Roze – ziedu karaliene atklāšana un tikšanās ar audzētājiem Dailu un Bruno Trubiņiem no Tukuma novada Rozītēm.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi