Vārda dienu svin: Daina, Dainis, Dainida
Otrdiena, 2018. gada 23. oktobris, 10:24
+8° C, vēja ātrums 7.7 m/s, D-DR vēja virziens

Kaķi piketē pie deputāta mājas

2016. gada 26. jūlijā, 21:28
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Kaķi piketē pie deputāta mājas
Foto: Jēkabs Aleksandrs Krūmiņš
Sestdien 20 kaķu un viņu saimnieki piketēja pie kāda deputāta mājas Pārventā – tāda ir viena aina režisora Vara Braslas jaunajā ģimenes filmā, kas jūlijā un augustā top Kuldīgā.

Kādas bija prasības un vai tās tika izpildītas, uzzināsim nākamgad, noskatoties studijas F.O.R.M.A darbu Vectēvs, kas bīstamāks par datoru.

Kurzemnieks jau rakstījis, ka pirmajās nedēļās filmēšana notika Rumbas pagasta Šalkās, bet, piemēram, vakar grupa devās uz Zvirgzdu ezeru.

Aktieru atlases aģentūras Casting Bridge režisore Gunita Groša pastāstīja, ka pārsvarā kaķi bijuši vietējie, ļaujot iefilmēties arī saimniekiem.

Bijuši arī daži speciālie jeb V.Braslas entuziastu kaķi no Rīgas, piemēram, kinokritiķes Dairas Āboliņas mīlulis.

D.Āboliņa atzina, ka piedalās visās šī režisora filmās. G.Groša uzskata, ka savākt 20 ņaudētājus nebija grūti: „Kad Kuldīgā notika atlase bērnu lomu tēlotājiem, pierakstījām kaķu īpašnieku uzvārdus, tad vēl uzradās draugi un paziņas, kam ir šie dzīvnieki.”

Gan kaķi, gan saimnieki filmēšanas laukumā uzvedušies priekšzīmīgi. „Protams, dzīvnieciņi bija satraukušies un skrāpējās, bet saimnieki turējās varonīgi, bez neviena pīkstiena, jo filmēties visiem bija interesanti. Savukārt aktieris Mārtiņš Meiers, kurš spēlē deputātu, bija pārbijies, jo nācās iet cauri kaķu pūlim,” stāsta G.Groša.

Nākamie masu skati tiks filmēti 1. augustā Kuldīgas pārtikas tirgū. G.Groša pastāstīja, ka ļaudīm būs jāiejūtas parastā tirgus dienā. Masu skatu dalībnieki jau sarunāti.

 

Attēlā:

Vara Braslas filmā Vectēvs, kas bīstamāks par datoru pikets beidzies, kaķiem un saimniekiem jāatgriežas mājās.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi