Aizvērt

Vienmēr rada un rāda ko jaunu

2016. gada 18. augustā, 16:39
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Vienmēr rada un rāda ko jaunu
Foto: Aivars Vētrājs
„Iedvesmas avots man bija šīs vasaras izjūtas un emocijas. Izstādes nosaukums ir Trešais vējš, jo tā ir mana trešā personālizstāde Latvijā,” tā par darbiem Kuldīgas novada muzejā saka māksliniece Agnese Lipinga.

Izstāde skatāma līdz 11. septembrim. Agnesei ir gan igauņu, gan latviešu saknes. Viņa studējusi glezniecību Igaunijā, bet pēc maģistra grāda iegūšanas izvēlējusies strādāt Kuldīgā, kur ir novada muzeja māksliniece. Viņas rokraksts un estētiskā izjūta jūtama visās muzeja ekspozīcijās. Mākslinieces darbi bijuši skatāmi gan Jūrkalnē, gan Liepājā, gan citviet. „No tām gleznām lielākā daļa ir aizceļojušas uz citām mājām, uz Igauniju un pat uz Āfriku. Man ir ļoti daudz izstāžu piedāvājumu. Gatavojos arī izstādei Igaunijā, kas būs saistīta ar Latviešu biedrību un tiks atklāta apmēram pēc gada,” saka Agnese.

Lielākā daļa darbu tapuši šovasar tieši šai izstādei: „Nevēlos ceļojošo izstādi, bet gan vienmēr gribu radīt un rādīt ko jaunu.”

 

Attēlā:

Māksliniece Agnese Lipinga izstādes atklāšanā.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi