Aizvērt

Jaunieši festivālā Liepājā

2016. gada 1. septembrī, 15:50
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Jaunieši festivālā Liepājā
Foto: Sangritas Upenieces arhīvs
Liepājas pirmajā jauniešu festivālā Gaismas un krāsas Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centra studija Mona jauno mūziķu grupu konkursā ar dziesmu Kādā brīnišķā dienā ieguvusi 1. vietu.

Monas jaunieši ieguva brīnišķīgas izjūtas un labu skatuves pieredzi,” stāsta studijas vadītāja Sangrita Upeniece. „Šī ir pirmā reize, kad viņiem kā konkursa uzvarētājiem tika lūgti autogrāfi, noslēgumā dziesma bija jāatkārto. Balvā – iespēja ierakstīt dziesmu profesionālā studijā. No Kuldīgas piedalījās arī vokāli instrumentālā grupa KCV.” Dalībnieki no Kuldīgas balvā saņēma arī dāvanu kartes veikalā Sound Factory.

Festivālu Rožu laukumā organizēja Liepājas bērnu un jaunatnes centra Jauniešu māja. Sacentās arī ielu vingrotāji, darbojās grafiti un citas darbnīcas, īsfilmu teltī varēja skatīties interaktīvas instalācijas. Tika atklāts Liepājas jauniešu un grafiti mākslinieka Kiwie iepriekšējā nedēļā apgleznotais jauniešu tramvajs. Ikvienam bija iespēja ar to izbraukt, un visu vakaru tajā uzstājās dažādi mūziķi. Iecerēts, ka šādā izskatā tas pa Liepāju kursēs līdz gada beigām. Pēc hiphopa mūziķa Edavārdi uzstāšanās jaunieši skeitparka hallē ballējās līdz pusnaktij.

 

 

Attēlā:

Kuldīgas studija Mona jaunie mūziķi un grupa KCV Liepājas jauniešu festivālā Gaismas un krāsas.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi