Aizvērt

Novadnieka Kalndruvas godam

2016. gada 1. novembrī, 16:40
Raksta autors: www.kurzemnieks.lv
Novadnieka Kalndruvas godam
Šogad ar vairākiem pasākumiem tiek svinēta stāstu, dzejoļu un pasaku autora Mārtiņa Kalndruvas 100. dzimšanas diena.

M.Kalndruva (Krīgers) dzimis 1916. gada 9. novembrī Īvandes pagasta Pladās. Savā daiļradē rakstnieks silti un ar mīlestību pieminējis arī dzimto pusi.

Biedrība Kursas raksti 3. novembrī 17.00 aicina uz piemiņas pasākumu un izstādes atklāšanu Kuldīgas Mākslas namā, savukārt Īvandē atmiņu pavediens tiks ritināts tieši dzimšanas dienā – 9. novembrī (11.00 muižas kamīnzālē). Bet Ventspilī, kur rakstnieks nodzīvojis mūža lielāko daļu, Mārtiņdienā 10. novembrī uz pasākumu aicina pilsētas bibliotēka. Īvandnieki, kuri vēlas doties uz Kuldīgu vai Ventspili un kuriem vajadzīgs transports, aicināti pieteikties pagasta bibliotekārei.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi