Aizvērt

"Kuldīgas paletei" būs apaļa gadskārta

2017. gada 13. janvārī, 17:20
Raksta autors: Iveta Grīniņa
"Kuldīgas paletei" būs apaļa gadskārta
Foto: Aivars Vētrājs
"Ceļā uz jubileju..." – tā saucas Kuldīgas tautas tēlotājmākslas studijas "Kuldīgas palete" 21 dalībnieka gleznu izstāde, kas piektdien atklāta Mākslas namā.

Studijas 50. jubileja tikšot atzīmēta pēc pusotra gada. Kā skaidro kolektīva vadītāja Iveta Brence, te redzams ieskats pēdējos divos gados paveiktajā: „Darbi visu laiku pa dažādām izstādēm ceļojuši atsevišķi, bet kopā tos neesam redzējuši. Otrajā stāvā izliktajos vairāk atainots mācību process: studijā gleznotie uzstādījumi, plenēru darbi un sadarbībā ar Padures muižas īpašniekiem tapušās slavenu gleznotāju darbu kopijas. Tā bija interesanta un vērtīga pieredze.”

 

Šogad Kuldīgas paletē sākuši darboties desmit jauni dalībnieki.

 

I.Brence gandarīta gan par viņiem, gan iespēju piedāvāt ko jaunu: „Pagājušajā gadā izdevās noorganizēt akvarelēšanas plenēru. Pirms tam šajā tehnikā strādāja vien Dzidra Lāce, tagad parādās citi darbi. Varēja izmēģināt ādas apstrādi Liepājas Lietišķās mākslas vidusskolā, darboties ar stiklu.” Studijas dalībnieces priecājas par meiteņu vakariem, kuros tiek apgūta arī pērļošana u.c. prasmes. „Visas aktivitātes bija jaukas!” saka Rasa Rasmane.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi