Aizvērt

Pērtiķīti pavada dancojot

2017. gada 27. janvārī, 00:00
Raksta autors: Vija Zariņa
Pērtiķīti pavada dancojot
Ar desmit deju pāriem Kabilē uzstājas Panevēžas senioru kolektīvs "Sidabra". Lai visiem pietiktu vietas, pacelts aizkars, kas sedz spoguļsienu, ko dejotāji izmanto mēģinājumos.
Foto: Eduards Skabis
Kabilē nedēļas nogalē seši senioru deju kolektīvi sadancoja koncertā "Pērtiķīti pavadot".
Kā pastāstīja pagasta kultūras organizatore Aiga Akmentiņa, Kabiles dejotāji ik pa laikam ciemos aicina draugus, un šoreiz namatēva lomā senioru kolektīvs Kamēr vari (vadītāja Andra Eimane). Ciemos bija atbraucis deju kolektīvs Ance no Ventspils novada Ances pagasta Elita Kuģeniece), Kandavnieks (A.Eimane), Skrundas Virši (Agris Sīlis) un Rendas dejotāji (Gunta Freiberga). Vistālākie draugi, kas koncertu darīja starptautisku, – Sidabra no Panevēžas Lietuvā (Kristīna Nainiene). „Saieta namā pulcējās 140 dejotāju. Katrs kolektīvs uz skatuves kāpa ar trim dejām. Diemžēl bezmaksas koncertam bija tikai 17 skatītāju,” tā A.Akmentiņa.

Sirsnīga bija vadītāju un pašu dejotāju tikšanās, uzrunu visiem teica Kabiles pagasta pārvaldes vadītājs Tālvaldis Bergmanis. Lai paustu siltās jūtas un priecīgo omu, tika ne vien piesaukts Pērtiķa gada noslēgums, bet arī izmantots tāds iemesls kā Starptautiskā apkampšanās diena.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi