Aizvērt

"Supernovā" arī Kuldīgas meitenes

2017. gada 10. februārī, 00:00
Raksta autors: Vija Zariņa
"Supernovā" arī Kuldīgas meitenes
Jau zināmi "Supernovas" atlases rezultāti, un par tiem priecājas Madara Orola, Laura sieva Vita Brokāne, Agnese Čīče, Beatrise Šmidberga un Lauris Valters. Aiz atbalsta karoga noslēpies Vitas un Laura dēls Gabriels.
Foto: Agneses Čīčes arhīvs
Konkursā "Supernova 2017" noskaidroti pirmie pusfinālisti. Vislielāko skatītāju atbalstu un augstāko žūrijas novērtējumu ieguva Lauris Valters, kuram fonā dziedāja trīs kuldīdznieces.
L.Valtera dziesmai Magic Years (Brīnumainie gadi) fonā dziedāja kuldīdznieces Agnese Čīče, Madara Orola un Beatrise Šmidberga. Kā pastāstīja Agnese, intensīvs darbs pie dziesmas noticis pēdējos pāris mēnešus, kad izpildītāji varējuši biežāk tikties.
Tas bijis laiks, kas atrauts ģimenēm, atpūtai un mācībām.

„Lauris ir brocēnieks, kurš tagad darbojas galvaspilsētā, viņš jau iepriekš zināja par Kuldīgas ansambļa Karameles māksliniecisko sniegumu un aicināja mūs palīgā. Strādāt ar Lauri ir liels prieks un baudījums, jo viņš gluži kā viņa mūzika ir ļoti labestīgs, pozitīvs. To varēja vērot arī konkursa aizkulisēs, kur Lauris pret saviem kolēģiem un reizē konkurentiem izturējās ļoti sirsnīgi un atbalstīja.”

Mūzikas skolotāja A.Čīče uzteic arī Madaru un Beatrisi – līdztekus studijām abas meitenes atrod laiku, lai ierastos uz mēģinājumiem Kuldīgas ansambļos Karameles un Trifeles. Madara Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas studijās apgūst mūzikas skolotājas profesiju, bet Beatrise Rīgas Stradiņa universitātē mācās par ārsti.
Lai sagatavotos 5. februāra tiešraidei, iepriekšējā diena aizvadīta mēģinājumos, grimējoties, pārģērbjoties, pie miera visi tikuši tikai pēc pusnakts,

bet svētdien ap pusdienas laiku jau atkal sākusies grimēšanās un gatavošanās tiešraidei. Liels paldies pienākoties Kuldīgas šuvējai Inetai Bērzupai, kura darinājusi trijotnes košās kleitiņas zaļā, sarkanā un dzeltenā krāsā. Jokojot konkursa žūrija tās nosauca par luksofora kleitiņām.

19. februārī konkursa dalībnieki, arī Lauris un kuldīdznieces, satiksies pusfināla atlasē.

Supernovā piedalījās arī bijusī skrundeniece Anna Zankovska, taču pusfinālā viņai neizdevās iekļūt.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi