Aizvērt

Pīļu, brunču un spoku ķērāji

2017. gada 10. februārī, 00:00
Raksta autors: Vija Zariņa
Pīļu, brunču un spoku ķērāji
Rudbāržu karnevālā Brocēnu amatierteātris "Mēs" ataino medību tēmu.
Foto: Mirdzas Pilskungas arhīvs
Rudbāržu kultūras namā aizvadīts ceturtais amatierteātru karnevāls, kurā vietējie "Spēlmaņi" uzņēma draugus no tuvākiem un tālākiem novadiem.
Vēl bija ieradies Zaņas amatierteātris Oga, Brocēnu Mēs, Vārmes Tu un es. Šīs reizes tēma – „Dzīvs mūsos mednieka gars”, tāpēc aicināti līgavu, putnu un zvēru, klientu, faktu, spoku, leģendu, raganu, brunču un citi mednieki. Kā uzsver mājasmāte, Spēlmaņu režisore Mirdza Pilskunga, tas ir pasākums, kurā var vienkārši izdauzīties un izpriecāties: „Var parādīt sevi un iepazīt citus, satikt līdzīgi domājošos un uzzināt daudz jauna.” Katram kolektīvam bija jāsagatavo neliels mājas darbs un jātērpjas maskās, jāiestudē medību sauciens. Labākās maskas saņēma balvas. M.Pilskunga parūpējās, lai pasākumu zāle un priekštelpa būtu tematiski noformēta, visur bija izvietotas zvērādas un ragi, kas aizlienēti no rudbāržniekiem un skrundeniekiem. Par labu garastāvokli rūpējās arī atrakciju organizatori, folkloras kopa Kamenīte un muzikants Artis Ābele no Cīravas. Atvadoties visi aicināti uz piekto – jubilejas – karnevālu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi