Aizvērt

Uz "Eirovīziju" pretendē arī Monta Ķimene

2017. gada 22. februārī, 00:00
Raksta autors: Vija Zariņa
Uz "Eirovīziju" pretendē arī Monta Ķimene
"Supernovas" pusfināla dalībnieki – grupa "My Radiant You": Rihards Rudzis, kuldīdzniece Monta Ķimene, Ilze un Jānis Drīksnas, Jolanta Šulce un Kaspars Pļavnieks.
Latvijas konkursa "Supernova" otrajā atlasē pusfinālā cīnījās un finālā iekļuva grupa "My Radiant You" ("Mans mirdzošais tu"), kurā fona dziedātāja ir kuldīdzniece Monta Ķimene.
Viņa beigusi Kuldīgas mūzikas skolas vijoles klasi, mācījusies J.Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas džeza un populārās mūzikas programmā. „Vasarā beigšu Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju, apgūstu džeza un populāro mūziku, iegūšu arī mūzikas skolotājas diplomu,” stāsta Monta.

Pieredzi viņa jau guvusi TV šovā Koru kari, dziedātājas Ievas Sutugovas vadītajā kolektīvā, kā arī šovā Sanāciet, sadziediet. Martā sāksies repera Ozola koncertturneja, un Monta ir viena no fona dziedātājām. Supernovā viņa piedalās Jāņa Drīksnas komandā un mūzikā stāsta par ticību, par apziņu, ka katrs ir pasaulē ieradies ar īpašu uzdevumu. Mūziķi kā mērķi izvirzījuši labi padarītu darbu – lai pašiem patīkami un viegli uz skatuves.

„Ar Jāni iepazinos augstskolā, mums kādu pusgadu bija kopīgas nodarbības, viņš studē 3. kursā. Jānis ir saldenieks, dibinājis grupu My Radiant You,” stāsta Monta. Intensīvs darbs sācies tikai pirms kāda mēneša, komanda ir draudzīga un atbalstoša, un tā jau esot puse no uzvaras.

Supernovas finālam vēl kvalificējās Triana Park, The Ludvig un Santa Daņeļeviča. Tas notiks 26. februārī, un izpildītāju likteni lems vairs tikai skatītāji.

Līdz 23. februāra pulksten 23.59 savu favorītu var atbalstīt arī Delfi simpātiju balsojumā, kurā cīņu turpina vairs tikai četri finālā iekļuvušie dalībnieki.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi