Aizvērt

Kopīga izstāde Kuldīgā

2017. gada 19. maijā, 01:00
Raksta autors: Vija Zariņa
Kopīga izstāde Kuldīgā
Kabilnieces Alises Dubures darbs Pāvs. Līdzautori: Henita Podkalne, Līva Ozoliņa, Aleksis Krasins, Norgita Horste, Sabīne Bronka, Artūrs Zanders, Kenija Leismane un Amanda Ramanauskaite.
Foto: Lāsmas Reimanes foto
Līdz 21. maijam Kuldīgas Mākslas nama 3. stāvā skatāma Kabiles bērnu un jauniešu, kā arī mazo kuldīdznieku darbu izstāde "Dabas meistardarbnīca", kurā dažādos materiālos un tehnikā atveidoti ziedi, putni, dzīvnieki.
Kabiles vizuālās mākslas pulciņa vadītāja Iveta Fogele un Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centra stikla, zīda un keramikas pulciņa vadītāja Maija Mitrevica jau aizvadītajā mācību gadā vienojušās par kopīgu izstādi. Kabilnieki atveduši 25 liela izmēra darbus, daudzi no tiem – kopdarbi. Pulciņa jaunākā dalībniece mācās 1. klasē, bet vecākajam ir 22 gadi.

Norgita Horste zīmē ceturto gadu: „Mani piesaista pozitīvas emocijas. Skolotāja dod idejas, tad ļauj mums radoši izpausties.” Dāvis Zauers pulciņā darbojas trešo gadu un teic, ka brīvo laiku labāk pavadīt zīmējot, nevis bezmērķīgi pastaigājoties. Puisim nedaudz žēl, ka izlolotais vistas zīmējums uz Kuldīgu nav atvests.

Kabilnieku darbi pastāvīgi apskatāmi pagasta saieta namā, divreiz gadā notiek izstādes bibliotēkā, tāda bijusi arī Bulduru dārzkopības vidusskolā un Turlavas bibliotēkā. Pulciņa dalībniece Alise Dubure savus darbus rādījusi Rīgā.

M.Mitrevica stāsta: viņas audzēkņu labākais veikums aizvests uz valsts izstādi Toņi un pustoņi Bauskā, tomēr arī Kuldīgā redzamās apgleznotās zīda šalles un lakati, sešu autoru stikla gleznojumi un desmit bērnu keramika ir jauka un radoša. Piemēram, mazajai kuldīdzniecei Katrīnai Gakinai patīk dzīvnieki – apgleznotajās stikla plāksnītēs var ieraudzīt viņas kaķi Borisu un vecmāmiņas sunīti Bafiju.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi