Aizvērt

Ko stāsta muižas

2017. gada 22. maijā, 04:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Ko stāsta muižas
Eiroparlamenta deputāts Artis Pabriks Kuldīgā atklāj fotoizstādi par 15 Latvijas muižām, ko atjaunojuši privātie īpašnieki, un komentē, kā katrs stends tapis.
Foto: Roberts Prauliņš
Kuldīgas bibliotēkā līdz 25. maijam apskatāma Eiropas Parlamenta deputāta Arta Pabrika veidota izstāde, kurā 15 Latvijas, tostarp Kuldīgas un Skrundas novada, muižu liktenis atainots fotogrāfijās, ko viņam atsūtījuši vēsturisko namu īpašnieki.
„Kultūrceltnes, kuras atjaunojuši privātīpašnieki, ieguldot ļoti daudz darba un savu naudu, ir Latvijas bagātība un mūsu visu vēsture,” atklāšanā sacīja A.Pabriks. „Ar šo projektu, pie kura strādāju pusgadu un kurā fotogrāfijās redzams, kā katra muiža izskatījās pirmsākumos, kā – pēckara gados un kā atjaunotas šodien, gribēju veicināt arī citiem vēlmi kādu kultūrvēsturisku vērtību sakopt. Gribēju parādīt, ka to var izdarīt ne tikai par valsts naudu, bet arī ar privāto iniciatīvu.” Iepriekš izstāde bija aplūkojama Rīgā un Liepājā, pēc Kuldīgas tā dosies uz Madonu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi