Aizvērt

Šoreiz – "Emīlija mežā"

2017. gada 26. maijā, 00:00
Raksta autors: Vija Zariņa
Šoreiz – "Emīlija mežā"
Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas alternatīvās modes skate "Emīlija mežā". Galvenā balva – kolekcijai Zaru karaliene. No kreisās: Ance Jūrmale, Meldra Zundovska un Elīna Šķilta.
Foto: KMHZV arhīvs
Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas (KMHZV) alternatīvās modes skate Emīlijas un kalendārā neminēto vārdu dienā šogad notika ar devīzi "Emīlija mežā".
Žūrija vērtēja 15 iznācienus, kuros piedalījās 55 bērni gan ar romantiskiem tērpiem, gan jautriem priekšnesumiem. Arī līdzjutēji un palīgi tika iesaistīti konkursā par modi un skatītāju balsojumā par labāko kolekciju. Žūrijā darbojās skolotājas, mākslinieces, vecāku klubiņa dalībnieces – mammas, kuras gādāja pašu sagatavotas balvas.

Grand Prix ieguva kolekcija Zaru karaliene – ar skaistu tērpu priecēja Meldra Zundovska, ierodoties kopā ar mazo kāmīti un draudzenēm Elīnu Šķiltu un Anci Jūrmali (5. klase). Skatītāju balsojumā uzvaru svinēja tērpu kolekcija Gadalaiki, autores – Maija Goldberga, Lineta Zīberga, Ieva Valdmane, Aleksa Džesika Strautmane, Kristīna Kalugina-Dzene (mākslas skolas 6. kurss) un Emīlija Jefimova (vecākā sagatavošanas grupa), skolotāja Ruta Lapsa.

Modes skate organizēta kā daļa no projekta Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi