Aizvērt

Tūkstoši dejo Kuldīgā

2017. gada 5. jūnijā, 08:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Tūkstoši dejo Kuldīgā
Arī kuldīdznieki bija starp 4000 dalībniekiem no visas Latvijas, kas rādīja savu dejotmāku.
Foto: Roberts Prauliņš
Ar ielu koncertiem, svētku gājienu no Rātslaukuma uz Pilsētas estrādi un lielkoncertu |"Dievzemītes rakstus pinu" Kuldīgā aizvadīts tautas deju festivāls "Latvju bērni danci veda".
Pa dienu pie Rimi un Pilsētas dārzā dejotāji piedimdināja pilsētu ielu dejās, vakarā lielkoncertā bija skatāmi 14 novadu un apvienotie repertuāri. Pasākumu organizēja Kuldīgas bērnu un jauniešu centrs (BJC) sadarbībā ar Valsts izglītības un satura centru un Valsts kultūrkapitāla fondu. „Izaicinājums šādu pasākumu noorganizēt bija liels, jo ārkārtīgi daudz dalībnieku. Labu laiku iepriekš plānojām, kārtojām saimnieciskus jautājumus, kā paēdināt bērnus, kur izguldināt,” pastāstīja BJC direktore Inese Astaševska.

Uz svētkiem bērni bija ieradušies ar aptuveni 120 autobusiem, kas bija novietoti Pilsētas laukumā un uzņēmuma Mobile A teritorijā. Ap 2000 bērniem ēdināšanu Pilsētas estrādē nodrošināja Saules ieleja, pārējie ēda V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijā, Kuldīgas pamatskolā un ēdnīcā Rumba. Ap 800 tālāku ceļu braukušie dalībnieki nakšņoja Kuldīgas kultūras centrā, BJC, jauniešu mājā un ģimnāzijā.

Šis Latvijā ir gadskārtējs pasākums, kas ikreiz tiek rīkots divās pilsētās. Šogad nedēļu pirms pasākuma Kuldīgā līdzīgs notika Cēsīs.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi