Aizvērt

Lecam āzī! – priekam un dejošanai

2017. gada 26. jūnijā, 00:56
Raksta autors: Vija Zariņa
Lecam āzī! – priekam un dejošanai
Kuldīgas grupa Montana izdevusi pirmo disku Lecam āzī!, kas piedāvā desmit populāras dziesmas šiem vīriem raksturīgajā ironiski aizrautīgajā manierē.
Paši mūziķi savu veikumu nodēvējuši par gada lecīgāko albumu un ar aicinājumu Lecam āzī! domājuši jautru dejošanu. Montanas mūziķis Artis Rozītis pastāstīja, ka izraudzījušies desmit sev tīkamas melodijas, no kurām viena – dziesma Opis – ir oriģināldarbs: „Tur skan dziesmas ne vien latviešu, bet arī ārzemju mēlē. Lai cilvēki klausās, priecājas un dejo! Vasara mums būs diezgan rosīga, bet ap Jāņu laiku nebijām pārāk aizņemti. Grupas sastāvā arī notikušas nelielas pārmaiņas, un Arta Šimpermaņa vietā bandžo spēlē Arturs Burke, kuru pazīstam kā balss treneri.”
Disks pieejams Kuldīgas aktīvās atpūtas centrā un visās Stendera picērijās (Kuldīgā, Talsos, Saldū un Ventspilī).
Komentāri
Zemnieks
2017. gada 5. jūlijā, 16:34
Reku a Gatenieks pārvācies...
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi