Aizvērt

Uzvar "Rumbas kvartets"

2017. gada 5. jūlijā, 05:00
Raksta autors: Ģirts Štrāls
Uzvar "Rumbas kvartets"
"Rumbas kvarteta" dalībnieki: Artis Šimpermanis (solo, akordeons), Guntis Stucers (tuba), Rolands Stucers (eifonijs), Kristers Hartmanis (bungas).
Foto: Oskars Jūra ("Studio 555")
Aptaujas "„Amigo” dzintara dziesmas" finālā 1. jūlijā Ventspilī, Reņķa dārzā, ar dziesmu "Tur, kur Pērse čalo" uzvara tikusi kuldīdzniekiem – "Rumbas kvartetam".
Ceturtajā sezonā Latvijas Televīzijas skatītāji un Latvijas Radio 2 klausītāji no 37 dziesmām finālam izvēlējās deviņas. „Iepriekšējos trīs gadus tikām līdz otrajai vietai, un beidzot negaidīts prieks par uzvaru!” solists Artis Šimpermanis dalās lieliskajās emocijās. „To pat negaidījām, jo konkurence tiešām liela – uzstājās mākslinieki ar bagātu pieredzi, piemēram, Riči, Baltican, Sestā jūdze, Normunds Zušs un citi. Bijām izbrīnīti, ka šogad esam vienīgie kurzemnieki. Cilvēku atbalsts sasildīja un palīdzēja, jo laiks nebija mīlīgs – ne gluži atbilstošs vasarai.”

Aptaujai pieteiktā dziesma izvēlēta nejauši – melodiju Artis dzirdējis 15 gadu vecumā, bet vārdus uzzinājis tikai 20 gadus vēlāk. Autors gan nav zināms, bet Artis aicina atsaukties cilvēkus, kuriem būtu informācija, kas skaisto dziesmu sacerējis. „Mēs vienmēr spēlējam dzīvo mūziku un neizmantojam fonogrammu kā dažas citas grupas. Noteikti vēl daudz mūs dzirdēsiet.”

Grupā pūšaminstrumentus spēlē Guntis un Rolands Stuceri, bundzinieks nu ir cits – Kristers Hartmanis. „Bet īpašu un ļoti siltu paldies vēlos teikt mūsu iepriekšējiem bundziniekiem Varlijam Štromanim un Gatim Lagzdeniekam, ar kuriem esam piedzīvojuši neaizmirstamus, emocijām bagātus brīžus,” saka Artis.

Grupa strādā pie trešā albuma, kas top studijā un kurā tiks iekļautas desmit Eduarda Rozenštrauha dziesmas. Iespējamo iznākšanas laiku A.Šimpermanis vēl nezina teikt.

Kuldīdznieki Rumbas kvartetu varēs dzirdēt šovasar Pelčos (datums tiek precizēts). Grupai arī uzticēts gods atklāt koncertu Grandiozā nakts Kuldīgā 22. jūlijā.
Komentāri
kurzemniece
2017. gada 9. jūlijā, 14:21
apsveicu! sen jau to bija pelnījuši!
Zemnieks
2017. gada 5. jūlijā, 16:32
Neizturēja šlāgerus :) Es ar to nevarētu izturēt.
Zemnieks
2017. gada 5. jūlijā, 16:31
Kur tad Gatenieks aizlaidies?
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi