Aizvērt

Dzīres Kuldīgā - koši, skaļi, iespaidīgi

2017. gada 17. jūlijā, 00:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece, Lāsma Reinmane, Laila Liepiņa,
Dzīres Kuldīgā - koši, skaļi, iespaidīgi
Laikraksts Kurzemnieks svētku gājienā pielāgojās laika apstākļiem šovasar.
Festivāls "Dzīres Kuldīgā" aizvadīts ar daudziem jaunumiem un nebijušu ļaužu interesi no malu malām. Lūk, ieskats pasākumos, koncertos, atrakcijās.
Komentāri
frīdis
2017. gada 27. jūlijā, 19:58
Kuldīgas un Ventspils domes nepamatoti augstu sacēluši tirdzniecību vietu cenas. Daudzi amatnieki tirgotāji saka - Nebijām Kuldīgā un arī uz Ventspili nebrauksim tirgot. Mums tas vairs nav izdevīgi. Laikam jau šīs pašvaldības uzskata ka šie cilvēki pelna miljonus un nu tik jākāš, vai nu arī šie tirgotāji ir tiem nevēlami .
Frīdis
2017. gada 22. jūlijā, 23:06
Daudz pa tiem svētkiem nebiju , bet acīs iekrita strausu trīs meitenes . Tas bija labais. Labs akcents svētkiem. Ļoti labs.
apmeklētājs
2017. gada 19. jūlijā, 12:46
Īpašs paldies pilsētas dārza dekorāciju idejas autoriem! Vienkārši fantastiska noskaņa izveidota!Bauda acīm gan dienā, gan naktī!
ivcix
2017. gada 19. jūlijā, 12:38
Par svētkiem - darbs ieguldīts liels un to var redzēt. Vienīgās mieles palika no gājiena, kurš bija ļoti neorganizēts, ja salīdzina ar citiem gadiem. Tie tukšumi vidū tomēr baigi nosita apetīti. Var taču saplānot, tā, lai visi daudzmas vienā ritmā plūst.
Frīdis
2017. gada 19. jūlijā, 10:04
Bija jau skaisti , krāšņi . Un kā vienmēr daudz viesu. Kuldīgas pilsētas svētki ir īpaši ! Citur tādu nav ! Paldies organizētājiem. Bet tirgotāju piedāvājums izlikās tāds stipri blāvāks. Pietrūka ādas izstrādājumu piedāvājumi, keramikas bija maz, gleznu maz , ... ko gribēju nopirkt , to neatradu. Pietrūka īstu amatnieku darbi.
Sīkstulim (the litcham)
2017. gada 19. jūlijā, 05:34
Tu domā, ka Kuldīgā ikdienā mentus vajag tikpat cik svētkos apsargus? :))
Vineta B.
2017. gada 19. jūlijā, 04:54
Paldies visiem kas organizēja un piedalijās svētkos! Šogad tiešam super! Īpaši liels pārsteigums par tīrību un kārtību. Svētki pavadīti un liels darbiņš padarīts!
the litch
2017. gada 18. jūlijā, 19:00
Kā ar piekautajiem šogad? Vai pieaicinātie drošībnieki spēja noturēt kārtību labāk par Gūtpelca kaujiniekiem? Varbūt ir vērts izdarīt secinājumus un pa-reorganizēt pašvaldības policiju?
Silvija
2017. gada 17. jūlijā, 17:40
Man un meitai ļoti patika visi tie pasākumi,kurus spējām apmeklēt.Tik dažāda programma,ka šoreiz jau varēja katrs atrast sev pēc gaumes.Paldies visiem organizatoriem par paveikto darbu.Visu cieņu un sāksim gaidīt jau 23-os svētkus pilsētā.
Aivis
2017. gada 17. jūlijā, 15:32
Svētki labākie kādi man bijuši, viss bija lieliski, ja kādam kas nepatīk , nākošgad vienkārši sēžat mājās!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi