Aizvērt

Dzīres Kuldīgā - koši, skaļi, iespaidīgi

2017. gada 17. jūlijā, 00:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece, Lāsma Reinmane, Laila Liepiņa,
Dzīres Kuldīgā - koši, skaļi, iespaidīgi
Laikraksts Kurzemnieks svētku gājienā pielāgojās laika apstākļiem šovasar.
Festivāls "Dzīres Kuldīgā" aizvadīts ar daudziem jaunumiem un nebijušu ļaužu interesi no malu malām. Lūk, ieskats pasākumos, koncertos, atrakcijās.
Komentāri
Zanda
2017. gada 17. jūlijā, 15:16
Kauns komentētājiem. Svētki skaisti. Organizatori ieguldījuši milzīgu darbu. Ja traucē skaļums, varēja izvēlēties mierīgāku vietu. Mēs piemēram tā darījām un lielāko daļu laika pavadījām muzeja parkā, lēni un nesteidzīgi baudot. No visa izvēlējāmies pa druskai, lai nav "kas par daudz, tas par skādi". Ja traucē deju kolektīvi, var izvēlēties citu aktivitāti. Nav jāsēž stundām vienā vietā. Kopumā bijām ļoti apmierināti.
puķe
2017. gada 17. jūlijā, 15:10
Liels paldies svētku organizatoriem par ieguldīto darbu svētku organizēšanā. Te bija katrai gaumei un vēlmēm - vieniem likās par daudz kori un deju ansambļi, bet citi to baudīja ar lielāko prieku, jo nekur citur vienuviet tik bagātīgu koncertu klāstu neatrast. Un svētki bija iespaidīgi, jo nekur citur Latvijā tik vērienīgu svētku nav. Paldies!
Ilva
2017. gada 17. jūlijā, 12:44
Svētki tiešām bija ļoti koši un krāsaini! Arī ļoti pārdomāti. katrs varēja atrast sev ko sirdij tīkamu. paldies visiem cilvēkiem, kuri ieguldījuši darbu svētku tapšanā un nepagurstoši bijuši svētku dienās!
es
2017. gada 17. jūlijā, 10:31
Viesiem varbūt koši,skaļi,iespaidīgi,bet manuprāt drusku par daudz tie deju ansambļi.Varbūt svinam 2 dienas,piektdien un sestdien ,bet ar kaut ko interesantu.Nu diez vai kori un deju ansambļi ir kaut kas grandiozs.Piedodiet bet man šķiet ka tie svētki ar katru gadu paliek bālāki.Dzirdēju arī noslēgumā,ka skatāmi bija tikai Franči.
hvz
2017. gada 17. jūlijā, 10:07
Skaļi? Jā. Koši? Gandrīz. Iespaidīgi? Laikam jau nē. Normāls pasākums, kuru nevajag pārvērtēt.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi