Aizvērt

Nīkrāce cauri gadsimtiem

2017. gada 10. novembrī, 12:07
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Nīkrāce cauri gadsimtiem
9. novembrī Nīkrācē svinīgi atklāta vietējas skolotājas grāmata "Nīkrāce cauri gadsimtiem" - ieskats pagasta un skolu vēsturē.
Komentāri
Vita
2017. gada 28. novembrī, 15:49
Par 12 eiro nopirku Kurzemnieka rakstu izvilkumu, lasītos Daigas Brūveres savāktos materiālus un faktoloğiskās kļūdas teju ik lpp! Par piemiņas vietu padomju armijas karavīriem- tur apglabāti visi Nīkrācē kritušo karavīru līķi to atliekas, kauli. Uz kauliem nebija uzrakstīts, kurā pusē karavīrs karojis. Par direktori-netaktiski, visus gadus grāmatas autori ucināja kā nevienu, jo augstskolu nespēja un nespēja pabeigt, vai maz diploms kabatā? Gribu 12 eiro atpakaļ! Pat Jūlija Kleinkofa nav pieminēta vai tas kā feldšerīte ļoti slidenā laikā, apāvusi virs zābakiem kaprona zeķes, lai neslīd - glāba slimnieku ar pārplīsušu kuņği, neatliekamā palīdzība bija noslīdējusi no ceļa pie Skrundas kapiem u.t.t. tas bija laiks, kad feldšere steidzās pie slimnieka jebkurā dienas laikā un jebkuros laika apstākļos. Aizrakstījos.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi