Aizvērt

"The Best of Me*" jeb fotoizlase

2017. gada 18. decembrī, 01:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece
"The Best of Me*" jeb fotoizlase
Ventspils "Jūras vārtu" producente Anna Orniņa sveic Kuldīgas fotogrāfu Indaru Vētrāju personālizstādes atklāšanā.
Foto: Aivars Vētrājs
Ventspils teātra namā "Jūras vārti" līdz 7. janvārim skatāma kuldīdznieka Indara Vētrāja pirmā fotoizstāde.
„Tajā ir daudzu stilu un novirzienu apkopojums – The Best of Me jeb izlase. Šī ir pirmā patstāvīgā izstāde, no kuras, cerams, izaugs vēl daudzas citas,” cer Indars. Jautāts, kādēļ Ventspilī, fotogrāfs skaidro: „Es nevienam neuzbāzos – man piezvanīja kuldīdzniece, Jūras vārtu producente Anna Orniņa. Tā nu mēs, kuldīdznieki, izmantojam Ventspili savā labā.”

Fotogrāfu interesē tas, kam ikdienas steigā paskrienam garām: „Gribēju parādīt kaut ko no visa, ko fotografēju: lauku ainavu un pilsētvidi, arī Kuldīgu, cilvēkus.” Fotogrāfijas bija iecerētas melnbaltas, bet tehnisku iemeslu dēļ rezultāts esot drīzāk brūnajā sēpijas tonī.

„Esmu dzirdējis, ka par šo izstādi interesējas arī Kuldīgas novadā, bet pagaidām neviens nav uzrunājis,” saka Indars un atzīst, ka ar parādīšanu citur varētu rasties problēmas. „Man ir tikai A1 formāta bildes, rāmīši pieder ventspilniekiem. Ar brāli Mārci esam runājuši, ka rāmjus varētu uztaisīt. Bet tas jau ir cits stāsts. Pie tā atgriezīsimies, kad darbi būs jāņem nost.”

* Labākais no manis
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi