Aizvērt

Skrundā sāk dziesmotās svinības

2018. gada 14. februārī, 06:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Skrundā sāk dziesmotās svinības
Skrundas sieviešu ansamblis "Romance" sirsnīgā noskaņā sadziedājās ar draugiem.
Foto: Aivita Staņeviča
Ar Mīlestības dienai veltītu koncertu "Tavā tuvumā" Skrundas kultūras nams sācis draugu ciemos aicināšanas un sadziedāšanās sezonu.
Ielūgti bija septiņi Kurzemes kolektīvi, slimošanas dēļ ierasties varēja pieci: Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra ansamblis Šokolāde, Kalvenes sieviešu ansamblis Noskaņa, Aizputes vīru ansamblis Kurši, teātra mūzikas komponists, atraktīvais pianists Valdis Aivars ar Liepājas Dziedoņa stiprajām balsīm, kā arī pašmāju sieviešu ansamblis Romance.

Skrundas kultūras nama menedžere Liene Krūmiņa: „Aizputnieki regulāri brauc pie mums dziedāt Karoga dienā un Pilsētas svētkos, tāpat bieži viesojas Kalvenes meitenes, arī Optimisti no Bikstiem un Lieģu kultūras nama Tonuss, kas šoreiz netika. Valdis Aivars skatītājus iekustināja, un izveidojās jauka sadziedāšanās. Tās bija kolektīvu iemīļotās dziesmas, galvenokārt par mīlestību. Noskaņu papildināja tas, ka dziedātājiem ir augsts līmenis un bija daudz vīru balsu.”

L.Krūmiņa piebilst, ka līdz ar to Skrundā ieskandināta Latvijas simtgade. Vīru ansamblis Vecie zēni 24. martā aicina uz ansambļa 28. jubilejas koncertu. 15 gadu šogad aprit senioru korim Novakars un senioru deju kopai Virši.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: