Aizvērt

Vai eksistē laimes formula?

2018. gada 21. februārī, 18:02
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Vai eksistē laimes formula?
22. martā 19.00 Kuldīgas kultūras centrā visi aicināti uz jaunu muzikālu un joku pilnu izrādi „Laimes formula” ar Jāni Paukštello un Lailu Ilzi Purmalieti.
Kas ir laime, un vai eksistē formula, kā to sasniegt? Dailes teātra un kino aktieris Jānis Paukštello kopā ar dziedātāju un komponisti Lailu Ilzi Purmalieti izveidojuši koncertizrādi Laimes formula, kurā nopietni, nenopietni un muzikāli meklēs šo unikālo formulu.

Skatītāji pieraduši pie liriskā un nopietnā J.Paukštello, aizmirstot, ka viņš ir arī izcils humorists, kurš savulaik ar kino lomu filmā Mans draugs – nenopietns cilvēks iemantoja skatītāju mīlestību. Izrādē Jānis smīdinās skatītājus ar humoristiskiem monologiem un asprātīgiem skečiem. L.I.Purmaliete viņam būs gan atraktīva skatuves partnere dialogos un komiskajās situācijās, gan muzikālajos priekšnesumos. Asprātīgo dialogu un monologu autore ir Elizabete Trumpe.

Izrādē skanēs gan reti dzirdētas R.Paula, V.Kaminska un I.Kalniņa dziesmas, gan melodiskās un klausītāju iemīļotās  L.I.Purmalietes dziesmas ar M.Zālītes vārdiem, kā arī īpaši šim uzvedumam sacerētas kompozīcijas.

Izrādi piedāvā Jaunais muzikālais teātris. Biļetes Biļešu paradīzes kasēs.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi