Aizvērt

„Oranžajām brīvdienām” jauna dziesma

2018. gada 14. martā, 16:24
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Oranžajām brīvdienām” jauna dziesma
"Gārņi un šakāļi" – tā sauc latviešu turbofolka grupas "Oranžās brīvdienas" jaunāko dziesmu, kurai tapis arī videoklips.
Grupas līderis un dziesmas autors Ints Ķergalvis, pazīstams arī kā Speiss, skaidro: „Devām iespēju izpausties mūsu smagajam galam. Ar smagāku mūziku vienmēr esam bijuši diezgan labās attiecībās, taču šī dziesma varbūt sanāca pat agresīvāka, nekā sākumā bijām iecerējuši.”

Dziesmā Gārņi un šakāļi, tāpat kā daudzos citos grupas skaņdarbos, saklausāmas sociāli aktuālas tēmas. „Mēs joprojām iestājamies par godīgumu pasaulē, jo īpaši savas mājās. Gārņi un šakāļi pārnestā nozīmē ir arvien vairāk nepieciešami arī Latvijā – kāds, kurš visu to dīķi sakuļ,” tā I.Ķergalvis.

Dziesmas video autors ir tuvs Oranžo brīvdienu draugs un bijušais dalībnieks Ēriks Saksons. Režiju un pēcapstrādi šoreiz uzņēmies grupas mandolīnists Kaspars Čakste.

 Jau 24. martā Liepājā, klubā Fontaine Palace, ar ballīti tiks svinēta grupas 18. jubileja. Arī šogad no Rīgas uz Liepāju dosies īpašs fanu autobuss un gaidāmi dažādi pārsteigumi.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi