Aizvērt

Kas paslēpies zem vēstures pēdām

2018. gada 11. aprīlī, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Kas paslēpies zem vēstures pēdām
Romānu rakstniece Inguna Bauere Kuldīgas bibliotēkā tiekas ar lasītājiem.
Foto: Lāsma Reimane
„Uzsnidzis sniegs, tajā – tikko ieraugāmas pēdiņas, bet kas zem tām? Tāpat ir ar kultūrvēsturisko romānu rakstīšanu – ir konkrēti fakti, vietas, bet laiks pagājis, un reizēm tikai sīciņas druskas norāda, kādi likteņu līkloči ir zem redzamajām pēdām,” tā Kuldīgā sacīja rakstniece Inguna Bauere.
Varbūt valodas un gramatikas izjūta iegūta, daudz lasot, varbūt reizē ar konkrētās tēmas studijām, bet noteikti paldies arī mammai. I.Bauere atceras, ka senāk taču sazvanīties bija grūti – mājās telefonu maz, tālsarunas no Piebalgas uz Liepāju jāpiesaka, turklāt bijis trīs minūšu ierobežojums, un tad rakstītas vēstules. Atbildes no mammas pienākušas kopā ar sarkaniem kļūdu, tostarp stila, labojumiem meitas vēstulēs.

Vairāk 11. aprīļa Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi