Aizvērt

Kaisme un sievišķība

2018. gada 27. aprīlī, 17:41
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Kaisme un sievišķība
Rotaslietu zīmola "Kaisme Jewelry" kolekcijā tās autore Kristīne Šimpermane apvienojusi dažādus materiālus un tehnoloģijas.
Foto: Andra Ālīte
„„Kaisme Jewelry” pirmizrāde” – tā rotu māksliniece Kristīne Šimpermane nodēvējusi savas pirmās kolekcijas izstādi.
„Rotas manā dzīvē ir ilgāk nekā bērni – jau gadus 15,” atklāj autore. Bet šī kolekcija tapusi gadu. Ieceru pārpildītajā traukā pēdējā iedvesma bijusi porcelāna mākslinieces Sanitas Ābelītes darbnīca Kuldīgas vecajā rātsnamā. Tad arī radusies ideja par rotu zīmolu Kaisme Jewelry: „Tāpēc man svarīgi, ka izstāde tiek atklāta šeit, kur viss salicies kopā – satikti īstie cilvēki, saņemti īstie padomi. Sievietei, kurai šīs rotas taisīju, nevajag lielu spožumu, lai iznestu sievišķību. Tāds ir mans stāsts par Kaismi. Tā ir mana kaislība, ko ieliku rotu veidošanā. Tas ir stāsts par to, kas es esmu. Man ir būtiski nepazaudēt to meiteni, kāda biju, pirms sākās lielā dzīve ar problēmām un atbildību. To, kura priecājas par ziediem un smilgu stiebriem, – tas viss atrodams manās rotās.”

Stāstot par radošo dzirksteli, Kristīne min vectēvu, kurš visu mūžu darbojies ar koku, tēti elektriķi un mammu konditori. Visi esot radoši katrs savā jomā, un no katra viņa kaut ko paņēmusi savai mākslai.


Izstāde Kuldīgas vecajā rātsnamā apskatāma līdz 22. maijam.
Komentāri
Inga
2018. gada 3. maijā, 09:46
Ārkārtīgi svarīga ziņa. Nu tik svarīga, ka jāliek drukātā eksemplāra pirmajā lapā.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi