Aizvērt

Čella skaņās

2018. gada 14. maijā, 08:00
Raksta autors: Daiga Bitiniece
Čella skaņās
Harans Melcers ir jau vairāku konkursu uzvarētājs, spēlē ar Vincenta Postiljones 1903. gadā Neapolē izgatavotu čellu, ko viņam lietošanā nodevis Amerikas- Izraēlas Kultūras institūts.
Foto: Aivars Vētrājs
Ar lielisku atmosfēru, sirsnīgām sarunām un daudzveidīgu laureātu koncertu noslēdzās 10. starptautiskais Kārļa Davidova čellistu konkurss.
Svētdien no rīta klusajās Kuldīgas ielās vēl pēdējoreiz varēja redzēt jauniešus ar čelliem plecos dodamies uz pulcēšanās vietu, lai aizbrauktu no pilsētas, kur viņi, dzīvodami savā mūzikas pasaulē, radīja mazliet noslēpumainu auru.

Taču sestdien ikviens varēja klātienē dzirdēt un redzēt jauno talantu varējumu. Koncerts iesākās ar čellistu orķestra spēlētu Jāņa Mediņa Āriju un Kārļa Davidova Lūgšanu, tā gaitā varēja dzirdēt un redzēt gan konkursa uzvarētājus, gan dalībniekus, noslēgumā – vecākās – C grupas – galvenās balvas ieguvēja Harana Melcera no Izraēlas kopā ar orķestri Sinfonia Concertante (diriģents Andris Vecumnieks) atskaņotais Dmitrija Šostakoviča Koncerts.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi