Aizvērt

Šonedēļ dzīrēs – ar tauriņa spārniem

2018. gada 18. jūlijā, 00:09
Raksta autors: Lāsma Reimane
Šonedēļ dzīrēs – ar tauriņa spārniem
Šogad Kuldīgas dzīru vadmotīvs ir tauriņi. Kultūras centrā top dekorācijas Pilsētas dārzam. Attēlā Daiga Jansone un Ance Priede.
Foto: Lāsma Reimane
„Šogad Kuldīgu būs pārņēmis tauriņu trakums,” pirms Pilsētas svētkiem saka kultūras centra direktore Inta Burnevica.
Kā vadmotīvs izvēlēta tauriņu tēma, un rīt 23.30 Pilsētas estrādē svētki tiks atklāti ar Itālijas mākslinieku trupas Corona izrādi Zīda taureņi, bet citudien grupa rādīs Krāsainos taureņus. Pašlaik top dekori dārza svētkiem Pilsētas dārzā, stāsta I.Burnevica. Tie sākti gādāt mēnesi iepriekš, bet dzīvie ziedi iestādīti jau februārī. Gatavoties palīdz arī Ance Priede: „Ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē aktuāla tēma ir tauriņi: gan apģērbā, gan citur. Mums tie būs visdažādākie. Detaļu ir ļoti daudz, tāpēc viss laikus jāsagatavo.” Māksliniece Santa Kļava: „Dekorācijas izdomājām kopā, un katram ir sava lieta, par ko jāatbild.”
Pilsētas dārzā piektdien no 12.00 līdz 16.00 notiks senioru dārza svētki, sestdien no 11.00 līdz 16.00 dāmām un džentlmeņiem – īpašā gaisotnē pasākums Šampanietis brokastīs, savukārt naktī uz svētdienu Taureņu pieskāriens būs garantēts baudījums acīm, ausīm un garšas kārpiņām.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi