Aizvērt

Dzejas un mākslas dienas Kuldīgā

2018. gada 25. jūlijā, 06:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Dzejas un mākslas dienas Kuldīgā
Šogad Kurzemes dzejas dienas un Kurzemes mākslas dienas organizē Kuldīga, tāpēc abi tradīcijām bagātie pasākumi satiksies vienlaikus – 14. un 15. septembrī, piedāvājot plašu pasākumu programmu. Būs meistarklases, darbnīcas, izstādes, dzejas lasījumi un performances.
Viens no centrālajiem notikumiem būs Kurzemes mākslinieku vizuālās mākslas darbu izstāde, kas notiks Kuldīgas Mākslas namā no 15. septembra līdz 28. oktobrim. Darbus izstādei konkursa kārtībā atlasīs speciāli izveidota žūrija, informē Kuldīgas novada pašvaldības kultūras projektu speciāliste Agnese Lapsiņa.

Pieteikuma anketa konkursam un mākslas darba reprodukcija (digitālā vai drukātā veidā) iesniedzama līdz 12. augustam elektroniski kdzmd@kuldiga.lv vai arī klātienē līdz 10. augusta 16.00 Kuldīgas novada pašvaldības kultūras nodaļā, Baznīcas ielā 1.

Vairāk informācijas: https://kuldiga.lv/lv/kultura/kurzemes-dzejas-un-makslas-dienas
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi