Aizvērt

Kad dvēsele runā krāsu valodā

2018. gada 27. jūlijā, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Kad dvēsele runā krāsu valodā
Kuldīdzniece Anna Fokerota ar vienu no savām gleznām, kas līdz 8. augustam Kuldīgas bibliotēkā apskatāmas izstādē „Dzīves straumēm krāsu ir daudz”.
Foto: Aivars Vētrājs
Šī vasara krāsainiem burtiem ierakstīta kuldīdznieces Annas Fokerotas kalendārā. Viņas gleznas Kuldīgas bibliotēkā piedzīvo pirmo atbildīgo izstādi, kurai autore devusi nosaukumu „Dzīves straumēm krāsu ir daudz”. Līdz šim tās pa vienai rādītas dažādās vietās.
Anna radusi visu kārtīgi apsvērt un izpildīt precīzi. Teicamnieces sindroms – viņa pasmaida. Darbība Tautas tēlotājmākslas studijā Kuldīgas palete saistot gan tādēļ, ka emocijas tur var izlikt gleznās, kurām parasti viņa meklē interesantus sižetus un neparastu pieeju, gan tādēļ, ka patīk kolektīvs, jo ar to vienmēr ir interesanti un jautri. „Iveta Brence ir visforšākā vadītāja! Liels paldies par iespēju gleznot, apgūt jaunas tehnikas krāsu pasaulē un vienkārši par būšanu kopā,” tā studijas vadītāju vērtē Anna.

Vairāk 27. jūlija Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi