Aizvērt

„Vēl vienu!”

2018. gada 1. augustā, 06:00
Raksta autors: Jēkabs Aleksandrs Krūmiņš
„Vēl vienu!”
„Mūziķim ir tā: ja tu atnāc spēlēt koncertā un jau no pirmās dziesmas zāle ir pilna, neko labāku nevar vēlēties,” secina grupas "Oranžās brīvdienas" dibinātājs, kuldīdznieks Ints Ķergalvis.
Foto: Jēkabs Aleksandrs Krūmiņš
Tā Rīgā, mākslas centrā "Noass", publika sauca Kuldīgā dibinātās grupas "Oranžās brīvdienas" koncerta beigās, jo vēlējās, lai tā nospēlē vēl kādu dziesmu.
Koncerts notika uz peldošas skatuves kuģu piestātnē AB dambī. „Nu, super! Paskaties, kas notiek! Visi ir priecīgi un atsaucīgi,” gandarīts sacīja solists un grupas izveidotājs Ints Ķergalvis. Koncertā skanēja gan senākas, gan jaunas dziesmas. Oranžās brīvdienas ir 2000. gadā dibināta turbofolka grupa, kuras muzicēšana stilā regejs, metāls un roks apvienots ar folkmūzikas elementiem. Grupa uzstājusies mūzikas klubos un festivālos, ceļojusi pa Eiropas valstīm.

Tajā pašā dienā Noasā atklāta mākslinieces Rasas Šulcas izstāde Parasomnija – gleznas un video, kas ataino sajūtas starp sapni un nomodu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi