Aizvērt

Māksla – veids, kā izzināt sevi

2018. gada 12. oktobrī, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Māksla – veids, kā izzināt sevi
Piemēri, kā mākslas terapijas nodarbībās tiek transformēta kāda sāpīga pieredze. Pirmais zīmējums, kas pēc tam tiek pārveidots, top kā kādas nepatīkamas lietas atainojums. Pēc tam pakāpeniski ar dažādiem uzdevumiem tas tiek transformēts.
Foto: Iveta Grīniņa
Šajā sezonā mākslas un radošuma telpā „M22” Kuldīgā, Mālu ielā 22, turpinās mākslas terapijas nodarbības „Nākamais solis”, kas tika aizsāktas pērn.
Šādas nodarbības nenozīmē, ka tiek dotas gatavas receptes, risinot kādus iekšējus konfliktus. Šī terapija palīdz pašam nonākt pie svarīgām atziņām, izzināt un saprast, kas ar cilvēku konkrētajā brīdī notiek.

Nodarbības vada dāņu mākslinieks Ole Lindvists, kurš mākslas terapijas jomā strādā jau daudzus gadus un šobrīd papildus Dānijā apgūst psihoterapiju. Ar viņu kopā strādā dzīvesbiedre Ieva Vītola-Lindkvista, kura pastāstīja, kā tad īsti notiek mākslas terapija: „ Kursu mērķis ir iedvesmot un izvirzīt priekšplānā katra indivīda attīstību – augšanu. Tas ir dzīvības pamats.”


Vairāk 12. oktobra pielikumā Radošā Kuldīga.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi