Aizvērt

Kultūrā ar pilnu atdevi

2018. gada 7. novembrī, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Kultūrā ar pilnu atdevi
Foto: Jolanta Hercenberga
„Darba ritms bija spraigs, tādēļ atvaļinājumu ņēmu visu mēnesi, lai atpūstos un atgūtu radošumu. Fiziski šajā darbā nenogurst tik daudz, cik garīgi,” saka Gunta Matēviča, ilggadējā Alsungas kultūras nama vadītāja.
Gunta: – Alsungā bija populāras dažnedažādas sacensības starp iestādēm, zemniekiem, mediķiem, skolotājiem, kolhoza darbiniekiem. Visām rakstīju scenāriju, un tas prasa izdomu. Suitu zeltene bija tik grandiozs pasākums, ka atkārtot tādu vairs nespējām. Mēnesi tas gāja: dalībniecēm bija jāada, jātamborē, jāšuj, jādejo, jādzied, jārāda darbs ar bērniem. Naudas kultūrai toreiz nebija, kultūras namā strādāju tikai es un tehniskie darbinieki. Meklēju sponsorus, lai var pasniegt balvas. Zeltenei dāvanu – tautas tērpu – cilvēki nesa pa daļām.


Saruna 7. novembra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi