Aizvērt

Labi jūtas, kad glezno

2018. gada 21. decembrī, 01:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Labi jūtas, kad glezno
Foto: Alise Volanska
„Izstādei vajadzēja būt tad, kad man bija 25. Ir aizsteidzies laiks… Ikdienas darbi nekad nav padarāmi, bet to dēļ pietrūkst laika sirdspriekam,” saka padurniece Dagnija Dīriņa, kuras gleznu izstāde „Latvija” Kuldīgas bibliotēkā apskatāma līdz gada beigām.
Dagnija: – Pirmo izstādi atceros fragmentāri. Man varēja būt nepilni trīs gadi. Mamma gribēja manus darbus parādīt abām vecmāmiņām un brālēnam, bet laikam biju slima, ka viesi nedrīkstēja nākt istabā. Zīmējumus mamma piestiprināja loga iekšpusē, un viņi no sētas tos aplūkoja. Es, zem padusēm pieturēta, vēroju skatītājus. Kas uz tām lapām bija – neatceros. Droši vien dažādu krāsu svītras...


Intervija 21. decembra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi