Aizvērt

Aicina ballēties un atbalstīt grāmatas izdošanu

2018. gada 22. decembrī, 12:45
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Aicina ballēties un atbalstīt grāmatas izdošanu
Biedrība "Ventas dzirkstis" grāmatas "Uz visiem 100 pēc diskoskalas" elektronisko versiju par diskotēku vēsturi Kuldīgas, Alsungas un Skrundas novadā 29. decembrī Kuldīgas kultūras namā prezentēs gada noslēguma ballē.
Diskotēkas Ventas dzirkstis iniciators Viesturs Liepiņš stāsta, ka ideja par grāmatu biedrībai Ventas dzirkstis radusies pirms gada, tās autore ir Daina Tāfelberga. Ir gatavs darbs, kurā apkopota ar diskotēkām saistītā kultūrvēsture, fakti un fotogrāfijas 43 pastāvēšanas gados. Grāmatas vāks vēl top, bet līdz 29. decembrim iecerēts vienoties arī par tā gala versiju. Drukātajai versijai daļa līdzekļu jau esot saziedota, bet nepieciešams vēl.

Pasākumā uzstāsies dīdžeji un dejotāji, kuri 43 gadu laikā kādā brīdī bijuši daļa no Ventas dzirkstīm. Diskoballe sāksies 20.00 ar grāmatas prezentāciju, vakara gaitā ikviens varēs piedalīties izsolē par dīdžeju piedāvātajām dziesmām un dejotāju priekšnesumiem, ko veltīt kādam īpašam cilvēkam vai mērķim. Iegūtie līdzekļi tiks izmantoti grāmatas iespiešanai.

Vairāk par pasākumu lasiet nākamā gada Kurzemniekā.
Komentāri
Dj
2018. gada 26. decembrī, 10:26
Kāds sakars diskotēkām ar Saskaņu?
Aivars
2018. gada 26. decembrī, 09:27
Dajosam

Kā teica Vespasiāns : " Nauda nesmird"!
Dajos
2018. gada 25. decembrī, 22:50
Disko balss - kurš ierunājis Saskaņas centra reklāmas!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi