Aizvērt

Duelējas ar melodijām

2019. gada 11. janvārī, 00:00
Raksta autors: Anna Bivbāne
Duelējas ar melodijām
Komandas ne tikai cīnījās par punktiem, bet arī vienojās kopīgās dziesmās.
Foto: Anna Bivbāne
Ar dziedāšanu un jokiem Jaunmuižā aizvadīts "Dziesmu duelis", kurā sacentās Skrundas un Pampāļu komanda.
Skrundenieces Signe Grīnberga, Loreta Robežniece un Aivita Staņeviča startēja kā Kroņa dāmas. S.Grīnberga stāsta: „Pasākumam ļoti gatavojāmies, saskaņojām tērpus un aksesuārus. Uznācienam izvēlējāmies Pērkona dziesmu Gandrīz tautasdziesma. Izdziedāšanās deva pozitīvas emocijas, un brīnišķīgi, ka uzvarēja draudzība.”

Komandā Pampāļu dzirkstis piedalījās Līga Grickus, Dace Feldmane un Vija Gruze. Līga stāsta, ka visas dzied pagasta vokālajā ansamblī Dzirkstis, tāpēc par komandas nosaukumu ilgi nav bijis jādomā. „Ieguvām pozitīvas emocijas, varējām kārtīgi izdziedāties. Sagatavoties iepriekš īpaši nevarēja, jo dziesmas no jauna nemācījāmies. Tās, kas nāca atmiņā mirkļa iespaidā, arī izdziedājām. Paldies Sandrai Balcerei par tik jauku pasākumu!” saka L.Grickus.

Antuļu bibliotēkas vadītāja Sandra Balcere stāsta, ka pasākums notiekot ceturto reizi: „Pirmo reizi tas notika 2006. gadā. Tolaik ļoti patika Baibas Sipenieces-Gavares vadītais raidījums Dziesmu duelis, tāpēc izdomājām rīkot kaut ko līdzīgu. Pirmajā bija ļoti daudz cilvēku, un tā bija motivācija rīkot vēlreiz, bet nākamajā gadā tas vairs nebija tik apmeklēts, tāpēc paņēmām divu gadu pauzi. Kopš pirmā dueļa pagājuši 13 gadi. Šoreiz gatavojāmies mēnesi. Komandām bija dažādi uzdevumi, piemēram, priekšā seši vārdi, ar tiem jāmin dziesmas, un tās jādzied. Arī apmeklētajiem bija jāpiedalās, jo vienā uzdevumā jādungo dziesmas, kas komandām pēc tam jāatmin.

Esmu priecīga, ka šogad visu varēja izdarīt elektroniski, jo iepriekš izlīdzējāmies ar caurspīdīgajām kabatiņām, kurās tika ievietoti dziesmu vārdi. Protams, bez palīgiem neiztikt. Jauki, ka visiem bija labi pavadīts laiks, ka viņi nepalika mājās, nāca cilvēkos un priecājās.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi