Aizvērt

Gada nozīmīgākais koncerts

2019. gada 16. janvārī, 00:00
Raksta autors: Anna Bivbāne
Gada nozīmīgākais koncerts
Senioru deju kolektīvs "Virši" uz skatuves ne tikai izdejojās, bet arī gāja pirtī.
Foto: Aivita Staņeviča
Skrundas novada pašdarbnieku koncertu "Laimīgu jauno gadu!" šoreiz kultūras namā vadīja atraktīvā Baiba Sipeniece-Gavare, kolektīvu vadītājiem jautājot, kādas ir jaunā gada apņemšanās. Kolektīviem tās bija dažādas, piemēram, ne tikai cītīgi strādāt, bet arī kopā atpūsties; sasniegt mērķus, kas izvirzīti gada sākumā; paļauties uz augstāku spēku klātbūtni.
Sieviešu ansambļa Romance dalībniece Dace Mickus stāsta: „Pirms uzstāšanās vienmēr ir satraukums, bet ļoti patīk tā rosība, ka visi pirms iziešanas uz skatuves dūc kā bites stropā, jo gaidīšanas prieks ir patīkams. Koncerts dod kopābūšanas prieku, ko varam dāvāt viens otram.”

Kultūras nama direktore Dita Ņuņēvica skaidro: „Šis ir gada atskaites koncerts, kurā iesaistīti 22 kolektīvi. Skatītāji to ļoti gaida, un tas notiek vairāk nekā 20 gadus. Pašos sākumos nenopietnie priekšnesumi tika rādīti balles daļā, vēlāk koncerts tika sadalīts divās daļās: vispirms nopietnie, pēc tam jautrie sveicieni. Tad likās, ka koncerts ir par garu, tāpēc vienu laiku otrajā daļā tika aicināti sabiedrībā zināmi mākslinieki. Šogad izdomājām, ka ar uzsaukumu par laimīgu jauno gadu sveicieniem ļauta improvizācija. Kolektīviem tā ir satikšanās, jo parasti katrs tiekas savos mēģinājumos, bet tagad var redzēt viens otru.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi