Aizvērt

Ar maskām un jautrām dejām

2019. gada 1. februārī, 02:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Ar maskām un jautrām dejām
Senioru ballē iedejots Cūkas gads. Jauko cūciņu lomā – Ināra Ločmele (Rumbiņa), Vizma Hartmane un Favzija Zaļilova (abas no Laidiem).
Foto: Dzintras Freimanes arhīvs
Ballē jaunā gada noskaņās Kuldīgas klubā "Poligons" sapulcējušies ap 180 senioru no plašas apkārtnes.
Turlavas un Alsungas pensionāru vārdā Rita Tontegode teic lielu paldies Kuldīgas pensionāru apvienībai Rumbiņa par jauko pasākumu, vēlot, lai nepietrūkst ideju citām ballēm: „Visu rīkoja Rumbiņas vadītāja Zigrīda Sīle un viņas komanda. Bija aicināti draugi no citurienes. Vistālākie ciemiņi bija no Kolkas, atbrauca arī kandavnieki, ventspilnieki, vānenieki, šķēdenieki, stendenieki un talsenieki, vēl bija Alsungas Ziedupīte, cilvēki no Kabiles un Turlavas.

Burtiskā nozīmē ar zvaniņiem pasākumu ieskandināja Rumbiņas teātra grupa Skaidrītes Šēniņas vadībā. Piedalījās līnijdejotājas, ko vada Guna Stankevica. Bija arī masku parāde. Pirmo vietu ieguva velns no Kandavas. Kā jau Cūkas gadā, ieradās trīs sivēntiņi un citas lielākas un mazākas cūciņas. Bija arī melleņu sieva no Sabiles. Kad sākās dejas ar grupas Sandra mūziķiem, zālē adatai nebija, kur nokrist. Nākamreiz balli vajadzēs rīkot kultūras centrā, bet arī tur varētu būt par šauru.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.