Aizvērt

Jātur īkšķis par "Konfektītēm"

2019. gada 6. martā, 02:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Jātur īkšķis par "Konfektītēm"
Pēc konkursa "Balsis" Kuldīgā rozā flamingo atlidoja pie ansambļa "Konfektītes". Tajā dzied Elīza Prūse, Tīna Tovstuļaka, Šarlote Patmalniece, Heidija Jēkabsone, Alīna Rone, Enija Antoņenkova un Andželika Vilmane. Beāte Krūmiņa konkursā nepiedalījās, jo saslima. Ar viņām kopā vadītāja Agnese Čīče.
Foto: Agneses Čīčes arhīvs
24. martā Kuldīgas kultūras centra bērnu vokālais ansamblis "Konfektītes" dosies uz konkursa "No baroka līdz rokam" noslēgumu Rīgā.
Latvijas skolu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāla-konkursa pirmajā kārtā Kuldīgā Konfektītes ieguva visaugstāko novērtējumu un tika izvirzītas otrajai kārtai Talsos. Tur veicās tikpat labi – 1. vieta starp popgrupām un ceļazīme uz finālu.

Ansamblī dzied astoņas meitenītes no pieciem līdz astoņiem gadiem. Vadītāja Agnese Čīče pastāstīja, ka Konfektītēm rit tikai pirmais gads, tādēļ tiek izmantota katra iespēja, lai pierastu pie skatuves. Februārī iegūta 1. vieta vokālajā konkursā Pērļu lietus Liepājā, kurā piedalījās 220 bērnu. „Mēs ieguvām 27 punktus, bet otrā vieta tika novērtēta ar 23 punktiem. Mārīte Puriņa (Lielvārdes novada mūzikas un mākslas skolas direktore) no žūrijas mūs ļoti slavēja. Liels prieks, jo viņa man ir autoritāte, vienmēr slavējusi par Karamelēm, tagad par Konfektītēm arī,” palepojas A.Čīče. Mazo meiteņu grupai pirmās pakāpes diploms arī konkursā Balsis Kuldīgā februārī.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: