Aizvērt

"Oranžās brīvdienas" ver "Debesis vaļā"

2019. gada 18. martā, 04:00
Raksta autors: Jana Sūruma
"Oranžās brīvdienas" ver "Debesis vaļā"
Grupa "Oranžās brīvdienas".
Grupa "Oranžās brīvdienas" publicējusi jaunāko dziesmu "Debesis vaļā". Tas ir viens no pirmajiem vēstnešiem, kas liecina par darbu pie kārtējā studijas albuma.
Taču līdz tam vēl laiciņš jāpagaida, atzīst kādreizējais kuldīdznieks, grupas līderis un dziesmu autors Ints Ķergalvis jeb Speiss: „Nekur nesteidzamies – gribam visu izdarīt pamatīgi.” Vispirms kolektīvs gatavojas skaļi sagaidīt 19. gadadienu, un arī šogad svinības notiks Liepājā, klubā Fontaine Palace. Pasākumu kuplinās grupa All Day Long, dīdžeju apvienība Beach Slap un DJ 130Db. Marta beigās un aprīļa sākumā ansamblis dodas Eiropas koncertturnejā pa Vācijas, Nīderlandes un Beļģijas klubiem.

Debesis vaļā grupas daiļradē ir kārtējais eksperiments, stāsta I.Ķergalvis. „Pēdējā laikā mūsu dziesmās vairāk dzirdami ģitāru draivi. Par spīti tam mierīgākas dziesmas producēšanu uzticējām grupas smagā gala flagmanim Andžam Zvirbulim. Viņam ir ķēriens dzirdēt nianses. Mērķis bija panākt, lai pēc skarbās ziemas šī dziesma ir kā silta pavasara vēsma. Šķiet, ka tas izdevies.” Jaunais darbs skaņu inženiera Kārļa Šteinmaņa vadībā ierakstīts studijā KS Studio Jelgavā, bet māsterēts ASV studijā Mercury Mastering. Drīz gaidāma arī dziesmas Debesis vaļā videoversija.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi